Remekül rajtolt U14-es fiú kézilabda csapatunk

2023. 02. 07. (kedd) 21.03

Két győzelemmel kezdte a Gyermekbajnokság tavaszi szezonját Oláh Barnabás együttese.

Szinte hibátlan mérleggel, kilenc győzelemmel és egy vereséggel várták a februári folytatást fiú kézilabdázóink, akik a tabella éléről vágtak neki a DEAC és a Balmazújváros elleni meccseknek. Rangadóval indult a 2023-as év, hiszen a cívisvárosi rivális a pontvadászat második helyén tanyázva várta a kezdő sípszót. A Kecskeméti János Sportcsarnokban félidőben a DEAC vezetett 8-6-ra, majd a folytatásban megrázta magát a DSI Debrecen, és a végén hatgólos győzelmet aratott együttesünk.

Az újvárosiak ellen már kilenc gól volt csapatunk előnye a nagyszünetben, a vége 37-16 ide.

Eredmények:

DSI Debrecen – DEAC 20-14

DSI Debrecen – Balmazújvárosi KK 37-16

Vezetőedző: Oláh Barnabás

Oláh Barnabás: Sikeres hétvégén vagyunk túl. A DEAC ellen jól indítottuk a mérkőzést, majd volt egy tízperces gólcsend, így kétgólos hátrányban zártuk az első félidőt. A második félidőben teljesen más arcát mutatta a csapat, mindenki hozzátette amire képes és sikerült megnyerni a rangadót hat góllal. A Balmazújváros ellen felszabadultan, lendületesen játszottunk és sikerült hozni a találkozót 21 gólos különbséggel. Gratulálok a srácoknak!

Fotó: Kovácsné Cseke Judit