153 napja tart a győzelmi széria

2023. 03. 24. (péntek) 09.25

Nem történt meglepetés, zsinórban tizedik győzelmét aratta U17-es lány kézilabda csapatunk.

Hol van már 2022. október 21? Utoljára ekkor kapott ki a bajnokságban Bujárszki Ádám csapata, egy szoros mérkőzésen Hódmezővásárhelyen (19-18). Azóta viszont nem találnak fogást lányainkon az ellenfelek, csütörtökön a Göd vendégeként szaporította győzelmei számát együttesünk. Egy percig sem forgott veszélyben az újabb cívisvárosi siker, hiszen félidőben már tíz góllal vezetett csapatunk, a vége pedig sima 39-24 ide. Az igazi erőpróba egy hét múlva következik, amikor is a már említett vásárhelyiek vizitálnak a G4 Sportcsarnokban. Egy biztos, rangadó lesz a javából!

LU17 II. osztály- Kelet

Gödi SE-DSI Debrecen 24-39

Vezetőedző: Bujárszki Ádám

Bujárszki Ádám: Nagyon jó szellemben és felfogásban kezdtük a mérkőzést. Hatékony volt a zárt területvédekezésünk, ami kiváló kapusteljesítménnyel párosult. Tíz gólos előnyt sikerült kiharcolni a félidő végére. A második félidőben sokat cserélve több szerkezetbe is igen eredményesen támadtunk. Sok indításos gólt tudtunk szerezni, és a felállt védekezés elleni támadásokban is szép megoldások születtek. Készülünk tovább, mert a jövő héten igazi rangadót játszunk a tabella második helyén álló Hódmezővásárhely ellen. Gratulálok a CSAPATNAK! Hajrá DSI Debrecen!